TOOREEN Commission Specification Musical Ryyvercer v.1.0

SPECYFIKACJA MUZYCZNA RYYVERCER

Specyfikacja Muzyczna Ryyvercer, Wersja 1.0

Copyright © 2020 OCAI, TOOREEN Commission, ATVHH MEDIA PLATFORM, Nezeea Music Group / Wszelkie Prawa Chronione.
Autoring: Jeny K. G. Fortlan, Haneela Tohcon, Amy Lokmart, Kaho Ckeedggov, Loo Koong Pay Shendo, Jessie Jeys, Jimmy Site, Katherine-ds (KDS), Sumithing
Wykorzystywanie specyfikacji bez zezwolenia na swojej stronie internetowej lub w jakiejkolwiek innej postaci zabronione!


Wprowadzenie

Specyfikacja muzyczna ryyvercer jest chronionym prawnie dokumentem w myśl praw autorskich uzyskanych w momencie stworzenia tego projektu przez autora i autorów współtworzących specyfikację.
Bez zgody autora lub jednostek odpowiedzialnych za rozwój niniejszej specyfikacji nie można jej publikować na swojej stronie internetowej (z wyjątkiem: tooreen.pl, tooreen.com, nezeea.com, atvhh.pl).
Aby opublikować specyfikację na własnej stronie, zainteresowana osoba lub firma, serwis, instytucja muszą uzyskać zezwolenie na podstawie, którego wydawana jest specyfikacja.
W tym celu należy skontaktować się z TOOREEN Commission pod adresem:
[email protected]

Jeśli Specyfikacja nie znajduje się w adresie domeny właściciela strony internetowej, oznacza to brak rzetelnego źródła i fundamentalnych wytycznych w zasobach prezentujących pewne informacje z dziedziny muzyki.
Przez brak specyfikacji na stronie serwisu muzycznego oficjalnie nie uznaje się wprowadzonych zmian w kontekście tekstów piosenek, tytułów, napisów, projektów muzycznych i rozwiązań techniczno-umysłowych przez jednostki odpowiedzialne za wdrażanie dokumentacji SMR (Specyfication Musical Ryyvercer).
Tym samym publikowane teksty są potencjalnie błędne lub wymagają znacznych poprawek przyczyniających się do prawidłowych wzorców uzyskanych z oryginalnych źródeł, na przykład: audio, wideo, grafika, programy lub inne serwisy internetowe.
Celem specyfikacji jest wysoka poprawność w tworzeniu tekstów piosenek, napisów i projektów muzycznych oraz opatrzenie ich odpowiednimi informacjami w taki sposób, aby odbiorcy uzyskali dostęp do zrozumiałego zasobu.

Specyfikacja Ryyvercer

To ogół zasad, reguł, wytycznych, zaleceń, rekomendacji, ustanowionych zarządzeń w sprawie interpretacji utworów muzycznych.
Oprócz powyższych cech specyfikacja umożliwia tworzenie projektów techniczno-umysłowych, czyli takich które wpływają na infrastrukturę sieciową lub bezpośrednio je budują z wykorzystaniem rozwiązań z dziedziny muzyki.
Specyfikacja reguluje sposób formatowania tekstów piosenek, tytułów, napisów, tłumaczeń i tworzenia "ryyvercer".

Ryyvercer - jest to słowo pochodzące z języka Bench National i dosłownie oznacza: "Przeobrażać".
W kontekście specyfikacji oznacza: "Muzyczną specyfikacje przeobrażania" lub "metamorfozy, zmiany" dotychczasowych zasobów muzycznych w jedną wspólną poprawną całość.

W kontekście szerszym: Ryyvercer oznacza tworzenie głównie tekstów piosenek i projektów muzycznych z wykorzystaniem pewnego rodzaju wyobrażenia będącego wynikiem ruchu, snu, jawy, melodii, muzyki, zmian krajobrazu, oryginalnych słów.
Dokładnie chodzi o połączenie wykorzystanych wyobrażeń w taki sposób aby utworzyć nowy utwór lub pomysł z dziedziny muzyki.